tvořivý svět
ÚVOD KATALOG NOVINKY SLEVY AKTUALITY OBCHODNÍ PODMÍNKY KONTAKTY ODKAZY
HL. TEXT
VÝROBCE
ROZMĚR
VARIANTA
Ing. Šárka Jalčová
Adresa
Ing. Šárka Jalčová
Knížkovice 5
Zdice
267 51
ČR
88354181
DIČ CZ8155120611
jsme plátci DPH
Mobil 776 588 733
.

. . .

V rámci dlouhodobé praxe v oblasti přírodní kosmetiky, péči o pokožku, osobního rozvoje a samo-léčení nabízím vedené kosmetické kurzy po telefonu / volám já vám - tudíž poplatky za telefon neplatíte /.

Kosmetické kurzy po telefonu jsou velmi vítanou alternativou standardních kurzů, jelikož se věnuji osobně pouze konkrétnímu klientovi - řešíme pouze oblasti a dovednosti, které chci klient řešit, naučit, poradit. Vedu kurz výroby - a to přesně dle klienta, tedy pouze to, co klienta zajímá, co se chce naučit vyrobit, apod.


Co mohu nabídnout:

* výroba kosmetiky - přesně vedený telefonický kurz - zaměřený přesně dle potřeb klienta
* informace ze světa přírodních surovin - jejich výběr a doporučení pro akutní problém
* výroba osobního parfému - dle potřeba a přání klienta
* mísení éterických olejů a harmonizace
* nauka o surovinách, informační nauka o přírodních surovinách - dle potřeb klienta
* informace o bylinách - výběr dle stávajícího problému
* bylinkový kurz - zpracování bylinek, výroba kosmetiky z bylinek, vnitřní i vnější užití bylinek, pěstování a další doporučení
* výběr polodrahokamů, minerálů - harmonizačních náramků - výběr a zhotovení dle osobnosti, akutní
potřeby
* kožní problémy a jejich zpracování: akné, ekzém, vypadávání vlasů, ...
* esenciální olej - kombinace, užití, zpracování


Telefonický kurz přináší řadu výhod: především časovou a finanční úsporu, časovou flexibilitu, pro mnohé příjemnější formu z pohodlí domova, dostupnost pro každého. Během práce si nastavíte telefon na reproduktor / hlasitě, abyste měli obě ruce volné ♥

Jak kurz probíhá:
Pokud se rozhodnete využít telefonický kurz, stačí poslat email s vaším telefonním číslem. Na základě toho vám zavolám - po-informuji se o co konkrétně máte zájem. V případě, že budete mít zájem o kurz výroby kosmetiky - domluvíme se, zda budete potřebovat zaslat pro daný výrobek suroviny, popř. zda budete tvořit ze svých vlastních.
Toto spojení je nezávazné, zdarma. V případě, že budete chtít pokračovat - domluvíme si termín, kdy vám zavolám a přistoupíme k samotnému provedení kurzu - zde se již účtuje poplatek.
Kurz zpravidla trvá 1 hodinu, případně dle potřeby: cena za 1 hodinu se pohybuje v rozmezí 350 - 500 Kč / cena je předem dohodnuta a pevně dána - na čem se domluvíme, to platí /. Telefonuji já vám, ze svého telefonu.

Objednávky na emailu: sarka.jalcova@email.cz

.
KOŠÍK JE PRÁZDNÝ