tvořivý svět
ÚVOD KATALOG NOVINKY SLEVY AKTUALITY OBCHODNÍ PODMÍNKY KONTAKTY ODKAZY
HL. TEXT
VÝROBCE
ROZMĚR
VARIANTA
Ing. Šárka Jalčová
Adresa
Ing. Šárka Jalčová
Knížkovice 5
Zdice
267 51
ČR
88354181
DIČ CZ8155120611
jsme plátci DPH
Mobil 776 588 733
. .

Úvod » KOSMETIKA » ORIENTÁLNÍ PARFÉMY

. . .

ORIENTÁLNÍ exkluzivní parfém - HUSNA Al Haramain

Dostupnost zboží: 2 dny
CENA 239,00 Kč
Objednat kus
HUSNA - svěží vůně s květinovými tóny a dřevitým souzněním v harmonickém celku s jemným orientálním nádechem. Teplé tóny lístků fialky, citronu a mandarinky poskytují předehru k hlavní linii, která bude následovat po hlavním květinovém "výbuchu". Na řadu přichází svěží listy máty, skalní růže a jasmín. Santálové dřevo a bílé pižmo dodávají parfému lichotivou noblesu.
Letní vůně s elegantní květinovo-ovocná předehrou, naplní nositelku energií a důvěrou. Horní tóny jsou tvořeny kombinací citrusových plodů - svěží mandarinky a citronu s jemnými odstíny fialových lístků. Parfém se otevře a odhaluje organickou provázanost růžových a mátových nuancí v rovnováze s lehkým jasmínem. Sladěný zvuk smyslných tónů je inspirován santálovým dřevem, pižmem a ambrou. Lehký, nevtíravý parfém s vonnou převahou čerstvých plodů a zeleně je ideální pro horké letní dny.Značka Al Haramain vznikla v roce 1970, v nejposvátnějším městě islámu - saúdskoarabské Mekke. Filosofie tamního vedení a zaměstnanců je stále neměnná: "každý den jdeme do práce v naději, že vytvoříme skvělé parfémy, které pomohou učinit svět lepším". V parfémech této značky se odráží jména, inspirována nejposvátnějšími mešitami v těchto městech - čistota a svatost islámské tradice.
Al Haramain s oblibou kombinuje tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Rozsáhlá nabídka parfémů a koncentrovaných olejů zahrnuje vůně širokého rozsahu - od vůní jemných, zemitých přes vůně květinovo-ovocné až po vůně těžké, silné, kořenité.
Za pozornost určitě stojí i obaly, do kterých jsou parfémy plněny - a to je právě ta preciznost a láska k samotnému parfému. Flakóny jsou ručně dekorovány, zdobeny a tvoří tak orientální a nezaměnitelnou podobu celého výrobku.
Co se charakteristiky vůní týče nabízí tato značka vůně romantické, smyslné, exotické, čisté, provokativní - za což patří velký díl především mistrům parfumérům.

Objem: 10 ml
Typ: orientální parfémovaný olej
Concentrated Perfume Oil - CPO
Lahvička s kuličkovým roll-onem, baleno v papírové krabičce.

Parfém doporučuji i jako přídavek do mýdel a tělové kosmetiky.
DOTAZ NA ZBOŽÍ (formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Dotaz *:
Počet kusů:
Adresa pro doručení:

připište prosím i zvolený
způsob doručení a platby
dle našich možností

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné
.
zaregistrujte se
LOGIN
HESLO
trvalé přihlášení
zapomněli jste heslo ?
KOŠÍK JE PRÁZDNÝ